פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

טיפ טבעי: ברוכים הבאים לעולם הרפואה האלטרנטיבית!

אודותינו

צוות טיפ טבעי מאמין כי רפואת הגוף והנפש, התפתחות אישית ושגשוג בחיים הם אבני יסוד לחיים בריאים ומאושרים. מתוך תפיסה זו, אנו שואפים לקדם את תחום הרפואה האלטרנטיבית בישראל ולהנגיש מידע מקיף ומאורגן לכל אדם המעוניין בכך.

מטרותינו

  • קידום תחום הרפואה האלטרנטיבית: אנו פועלים להעלות את המודעות ליתרונות הרפואה האלטרנטיבית ולעודד את השימוש בה כדרך טבעית ובריאה לטיפול במגוון בעיות.
  • הנגשת מידע: אתר טיפ טבעי נותן מענה מקיף לכל מי שמחפש מידע על טיפולים אלטרנטיביים. אנו מציעים מידע מקצועי ועדכני על מגוון שיטות טיפול, מאמרים מרתקים, טיפים יעילים ועוד.
  • ריכוז מידע: אנו מאגדים באתר מידע נרחב על מטפלים מוסמכים ברחבי הארץ, ומאפשרים לכם למצוא בקלות את המטפל המתאים ביותר עבורכם.
  • התפתחות אישית: אנו מאמינים כי בריאות גוף ונפש הולכים יד ביד. לכן, אנו מציעים באתר כלים יעילים להתפתחות אישית, שאלונים למודעות עצמית ועוד, שיסייעו לכם לצמוח ולהתקדם בחייכם.

חשוב לציין

המידע המוצג באתר טיפ טבעי אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי. השימוש במידע הינו באחריותכם האישית בלבד, ואנו ממליצים להתייעץ עם גורם מוסמך לפני תחילת כל טיפול.

הצטרפו אלינו למסע של בריאות וריפוי

צוות טיפ טבעי מזמין אתכם להיכנס לעולם המרתק של הרפואה האלטרנטיבית ולגלות את הדרך הטבעית לבריאות טובה יותר. אנו מאחלים לכם קריאה נעימה ומפרה, שתוביל אתכם צעד אחד נוסף בדרך לבריאות, אושר והגשמה.

בברכת רפואה טובה,

צוות טיפ טבעי