פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

אקסס בארס הינה טכניקה פשוטה ברפואה האלטרנטיבית אשר הובאה לעולם על ידי גארי דאגלס בשנת 1990. גארי קיבל באמצעות תיקשור מידע על מיקומם של 32 נקודות בפנים ובקרקפת. לפי תפיסתו נקודות אלו מאחסנות את הרכיבים האלקטורמגנטים של כלל התפיסות שלנו על עצמנו בתוך החיים.

אותו המטען האלקטרו מגנטי הינו כקוד של המידע שצברנו על עצמנו כתוצאה מההתנסויות שלנו בחיים.

כל חוויה שחווינו, קודדה והטומעה במערכת הפנימית. וממנה הסקנו באופו אוטמטי מסקנות על עצמנו, אותן מסקנות באות לידי ביטוי בחיים כמחסומים מנטלים. תפיסות עצמיות מוגבלות. אמונה עצמית פגועה. 

לדוגמא, אם ילד קיבל גול במשחק כדורגל ואחד מהילדים בקבוצה ירד עליו וקרא לו לוזר. סביר להניח שעד היום הוא עוד מסתובב עם המידע הזה מקודד במערכת ועם תפיסה עצמית אשר מקרינה על המציאות  שלו כלוזר. 

ע”פ גארי, לחיצות עדינות ונעימות באותן הנקודות בראש, מסייעות לשחרר את אותו המטען האלקטרו מגנטי. לכל נקודה יש גישה לתפיסותינו העצמיות בתחומים אחרים בחיים: כסף, תקשורת, ביטוי, רגש, מיניות, יצירתיות ועוד. ומכאן מקור שמה של השיטה: , אקסס: גישה, בארס: סוגריים מחשבתיים.

הטיפול נקרא הרצת הבארס, הוא מתבצע לרוב על גבי מיטת טיפולים. מומלץ לעשות סידרה של טיפולים, על מנת להגיע לניקיון יסודי של המערכת. מטופלים באקסס בארס מדווחים על תחושה רעננה ורגועה מייד בסיום הטיפול, ועל שינויים משמעותיים בחייהם, בתקופה שלאחר מכאן. ניקיון המידע מאפשר לאדם לשוב למלוא הפוטנציאל שלו, ולחולל שיונויים משמעותיים בחייו.


administrator

2 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *