פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

החיים מספקים לנו שפע של אתגרים, בכל יום ויום, לאורך כל היום.

אנחנו כולנו מתמודדים עם אותם האתגרים כמיטב יכולתנו, 

אך לא פעם מופתעים לגלות כי מיטב יכולתנו, אינו מספיק… 

הקשיים חוזרים על עצמם, מתגברים, מתווספים ונערמים.

התפתחות אישית, עוזרת להגביר ולשפר את ‘מיטב יכולתנו’ אל מול החיים. 

לזהות מה כן ומה לא נתון להשפעתנו, ומה יש לנו לעשות בנדון.

התפתחות אישית, למי זה מתאים?

אם אתם מוצאים את עצמכם שוב ושוב מתמודדים עם אותו הקונפליקט. אם אתם מוצאים את עצמכם בתיסכול מתמיד, במתח גבוה, מיואשים מהמצב, מדוכאים, חסרי אונים, כועסים הרבה או פשוט תקועים במקום.

אתם לא לבד, בשנים האחרונות ישנה עלייה משמעותית בתסמיני דיכאון וחרדה באוכלוסיה הישראלית. ה’חדשות הרעות’ הן שאין לנו הרבה מה לעשות עם המצב החיצוני, ה’חדשות הטובות’ הן שיש לנו הרבה מה לעשות עם היכולת שלנו להתמודד עם המצב החיצוני.

כולנו מבזבזים אנרגיות רבות על ‘ויכוח עם המציאות’, כמו ילד שמתעקש על משהו בלתי אפשרי. מנסים שוב ושוב, אולי אם נכעס יותר חזק אז משהו ישתנה. ומגלים שוב ושוב שהכעס רק מחמיר, גם את ההרגשה שבתוכנו וגם את המצב עצמו. זה הזמן לפתרון חדש, בוגר יותר. התפתחות אישית משנה את התמונה והופכת אותנו מקורבנות של המציאות לבעלי כוח ויכולת לפגוש את המציאות ולהתמודד איתה.

סיפור מקרה

לדוגמא, תמר, בת 38, עובדת בבנק כבר 5 שנים, לפני כשנה התחלפה מנהלת המחלקה של תמר. תמר ומנהלת המחלקה החדשה היו מגיעות כל יום לפיצוץ. תמר כעסה והאשימה את המנהלת החדשה, כי הרי לפני שהיא הגיעה הכל היה טוב. כעבור שבעה חודשים המצב כבר היה בלתי נסבל. תמר שלא הצליחה לשנות את המצב בחוץ, שקלה להתפטר. ואז בשיחה מקרית עם חברה, החברה הציעה לתמר להתחיל תהליך של התפתחות אישית שיעזור לה להתמודד עם הסיטואציה. תמר שכבר הייתה על סף ייאוש, נתנה צ’אנס אחרון ונכנסה לתהליך התפתחות אישית עם מאמן אישי. תוך כמה חודשים תמר הצליחה לראות את התמונה מזוויות נוספות, לזהות את החלקים שיש לה אחריות והשפעה עליהם ולעשות שינוי משמעותי. מיותר לציין שבהשפעה ישירה מהשינויים הפנימים שתמר עשתה, הסיטואציה בחוץ השתנתה לחלוטין, היחסים עם המנהלת החדשה השתפרו מאוד ותמר שוב נהנת ללכת בבוקר למקום עבודתה.

מתוך אמונה גדולה בערך הרב של התפתחות אישית בחיינו. מתוך האמונה כי התפתחות אישית היא התשובה העמוקה ביותר לשאלת החיים. אספנו כאן את כל המידע העדכני שברשותנו ואנו מגישים לכם אותו כשירות וכתמיכה בדרככם. בתפילה ובתקווה שתמצאו ערך בחומרים ושיעזרו לכם למצוא ולהתחיל את תהליך ההתפתחות האישית שלכם.

בדפים הבאים תוכלו ללמוד מהם השלבים בתהליך התפתחות אישית, אילו אפשרויות קיימות היום בשוק, תקבלו כלים פשוטים להתחיל את תהליך ההתפתחות האישית שלכם כבר עכשיו!

Photo by Joshua Earle on Unsplash

שתף/י עם חברים

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Print