פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

שיטת הריברסינג פותחה ב1974 על ידי לאונרד אור וסנדרה ריי.

השיטה מבוססת על צורת נשימה מעגלית, כלומר רציפה ואינטנסיבית, ללא עצירות בין השאיפה לנשיפה. צורת נשימה זו מעוררת את המערכת הסימפטטית בגוף ויוצרת סימולציה של דחק ומצוקה, הישארות בתוך מצב זה, באופן מבוקר ומושגח, מאפשרת עקיפה של המיינד והצפה של חומרים רגשיים מתת המודע.

ההנחה הבסיסית היא שכאשר אנו חווים לאורך חיינו חוויות לא נעימות, אנו נוטים לעצור את הנשימה, מתוך רצון פנימי לא להרגיש את מה שאנו מרגישים כעת. פעולה זו מונעת מהרגשות הקשים לעבור דרכנו וגורמת להם להצרב ולהשאר בתוך תאי הגוף. כאשר אנו חוזרים למצב של נשימה רציפה, אנו מאפשרים לכל אותם זכרונות שנצרבו בתאים לשוב, לצוף, לעלות ולהשתחרר מהגוף.

ברובד הפיזי, הנשימה מזרימה חמצן רב לגוף, החמצן המציף את הגוף מסייע בניקוי וטיהור תאי הגוף, בהורדות החומציות של הדם ובנידוף רעלים מהגוף.

שחרור החומרים החסומים מהגוף לעיתים משתחרר עם צחוק או בכי ומאפשר אינטגרציה חדשה בין הגוף, הלב והתודעה כתוצאה מכך נוצרת .תחושת רעננות ומלאות באנרגיה. בסוף סשן ריברסינג לעיתים צפות תובנות חדשות ויש תחושה כללית של לידה מחדש.

למי זה מיועד?

מתוך התפיסה ההוליסטית של גוף ונפש, שיחרור המטענים הרגשיים מהגוף יכול לסייע בהתמודדות עם כל אתגר פיזי או נפשי. תומך במיוחד במקרים של מצבי מתח וחרדה, דכאון, אנרגיה נמוכה, חומרים רגשיים לא מעובדים, התמכרויות, הפרעות אכילה, הפרעות שינה, שיחרור טראומות, כאבים פיזים, מחשבות טורדניות, השלמת תהליכי אבל.

שתף/י עם חברים

מקורות

נשימה מעגלית מקור

ריפוי בנשימה מודעת – ריברסינג מקור

ריברסינג ונשימה מעגלית – Rebirthing מקור

Photo by averie woodard on Unsplash   


administrator

4 Comments

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *