פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

emf - טכניקת איזון השדה האלקטרו מגנטי.

את טכניקת הemf פיתחה פגי פיניקס דוברו, כוונתה הייתה לבנות הליך אנרגטי שמטרתו לשפר ולהאיץ את השדה האנרגטי של האדם אל עבר השדה האנרגטי האוניברסלי. זה למעשה כלי צמיחה לפיתוח המודעות ולהעצמת החיים.

ע”פ פגי, כל אדם מוקף בשדה אנרגטי של כמטר מהגוף. כאשר השדה מאוזן האדם חש שלווה, ויטליות, בריאות, מימוש פוטנציאל. השדה מושפע מכל דבר חיצוני ופנימי שאנו פוגשים ויוצא מאיזון ובכך גם מפר את האיזון בחיים שלנו, רגשות שלילים, חוסר מנוחה, תקיעות ואף מחלות.

תהליך הemf כולל תנועות דומות לתנועות בטאי צ’י ומגע בצ’אקרות השונות בכדי לאזן מחדש את השדה האנרגטי ולהביא את האדם חזרה למצב מאוזן והרמוני. בנוסף ישנם תרגילים שמטרתם לחזק ולתעל את האנרגיה המאוזנת.

לטיפול יש ארבעה שלבים בסיסים:

השלב ראשון, הוא השלב בו עושים איזון בין הראש לרגש. לארח מכן בשלב שני, מחזקים את מערכת התמיכה העצמית שלנו. בשלב שלישי, דואגים לחיזוק המהות הפנימית שלנו והאפשרות לבטאה בעולם. ולסיום, בשלב הרביעי, מחזקים את היכולות האנרגטיות והיכולת להגשמתם בעולם.

לאחר טיפול ב emf השדה האנרגטי של האדם מתנקה, מתאזן, והוא מחובר לשדה האנרגטי האוניברסלי. הסינכרון הזה משפיע גם על הפנים וגם על החוץ. מבפנים התחושות נעימות יותר ומבחוץ כמו מוסרים מכשולים שהיו קיימים שם לפני כן ויש תחושה של שיתוף פעולה עם היקום.

שתף/י עם חברים

מקורות

Electro-Magnetic Field Balancing Technique מקור

טכניקת האיזון מקור

Photo by William Farlow on Unsplash  


administrator

1 Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *