פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

פרוש המילה קינסיולוגיה הוא תורת התנועה מיוונית. הקינסיולגיה היא שיטת אבחון וטיפול, אשר מסייעת להעברת אינפורמציה מ/אל גוף המטופל.

הכירופרקט ד”ר ג’ורג’ גודהרט זיהה את היכולת לשוחח עם הגוף. לקבל ממנו מידע ולהעביר דרכו מידע חדש אל המוח. קינסיולוגיה יישומית היא שיטה הוליסטית, עדינה ומדוייקת, היא ידועה בכלי העיקרי שלה, שמשמש גם בשיטות אחרות, הוא מבחן השריר. כלי זה מאפשר לעקוף את מנגנוני ההגנה של המוח, לעקוף את מערכת האמונות המגבילות שלנו ולהגיע באופן ישיר, דרך הגוף, אל עבר המידע החסום שמחולל בנו פגיעה. להציף את הזיכרון הטמון בתאים, ולשחרר את האנרגיה החסומה בו.

באמצעות שיטה זו ניתן ללמוד על אלרגיות של הגוף, על חוסרים שקיימים בו. ניתן ללמוד על חולשה של איברים מסויימים, או על עודף של אחרים. ועוד אינפורמציה רבה, אשר יכולה להוביל את האדם למצב של בריאות.

מאפיין נוסף של השיטה, הוא, כאמור, ההסתכלות ההוליסטית. לדוגמא, לעיתים בקינסיולוגיה מטפלים בבעיות אשר מסביב לבעיה העיקרית. וזאת מתוך תפיסה שכאשר נפתור את הבעיות האלו, הגוף יוכל להתפנות ולקבל תנאים טובים יותר לטפל בבעיה העיקרית.

ג’ורג’ גודהרט הקים קולג’ שבו לימד רופאים וכירופרקטים את הקינסיולוגיה, בהמשך, עוזרו ד”ר ג’ון תאי הנגיש את הגישה לכלל האוכלסייה, שילב בה מוטיבים מהמזרח ומהמערב וקרא לה ‘ מגע בריאות’, ממגע בבריאות התפתחו הקינסיולוגיה יישומית החינוכית ושיטת מוח אחד.


administrator

1 Comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *