פרטי התקשרות

פרדס חנה

אנחנו זמינים בימים א' עד ה' בין השעות 9:00 - 19:00

בשיטת האייפק מתבוננים כמו בשיטות טיפול אחרות, על האדם כיישות הולסיטית שבה הרובד הפיזי והרובד הפסיכולוגי, נפשי, רגשי, רוחי משפיעים ומושפעים זו מזה. תפיסה זו מגולמת בשם:

IPEC-Integrated Physical Emotional Clearing

או בעברית, ניקוי פיזי רגשי משולב.

שיטת האייפק פותחה על ידי שלושה שותפים שזיהו את הפוטנציאל בחיבור הידע של שלושתם. ד”ר אורי קינג, פסיכולוג קליני, עדי שאנן, מאסטר ברפואה סינית, סיגל שאנן, LAc ברפואה סינית.

השיטה נפוצה בעיקר בישראל, כיום ישנם בארץ מאות מטפלים בשיטה ועוד אלפי תלמידים שלה.

הנחת הבסיס בשיטה זו היא שהגוף זוכר את חוויותיינו הרגשיות שבמודע ושבתת המודע ויכול לספק לנו מידע עליהן. במטרה ליצור שינוי וניקיון אנרגטי של התכנים, הן ברמת הגוף והן ברמה הפסיכולוגית. האיבחון והמעקב נעשים שניהם על ידי מבחן השריר.

טיפול אייפק נותן מענה הן לסימפטומים הפיזים מהם סובל האדם והן ליסודות הרגשיים שעליהם יושבת ה’בעיה’. ברמה הפיזית אייפק ידוע כיעיל במקרים של אלרגיות, רגישויות, התמודדות עם כאב, בעיות במערכת החיסון, ברמה הרגשית טיפול אייפק מסייע בשחרור מטראומות, אמונות מגבילות ומטענים רגשיים. יעיל גם במקרים של דיכאון, הפרעות אכילה, חרדות, הפרעות קשב וריכוז. כמו כן, הכלי נמצא כמסייע מאוד להעלאת המודעות העצמית.


administrator

1 Comment

  • מבחן השריר | באתר טיפ טבעי, 17 במרץ 2022 @ 12:06 Reply

    […] מבחן השריר נעשה כלי אבחון נפוץ אצל מטפלים בתחומים שונים ואף נגזרו ממנו שיטות איבחון וטיפול נוספת, כדוגמת מח אחד, מגע בריאות ואייפק. […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *